Hoe meldt u een fout in de BGT?
Er zijn diverse opties om een fout in de BGT te melden.
Verbeter de kaart
Twijfelt u aan de juistheid van een gegeven in de BGT? Dan kunt u dit melden via de website Verbeter de Kaart. Vanaf het moment van gebruik van de BGT is voor overheidsorganisaties en bestuursorganen terugmelden verplicht.
Terugmelding API
Voor het doen van terugmeldingen kunt u ook de Terugmelding API gebruiken. Door de Terugmelding API in te bouwen in uw systeem, kunt u vermeende fouten direct melden aan de bronhouders. Ook kunt u hiermee de openbare informatie uit deze terugmeldingen opvragen. Terugmeldingen via de API zijn ook in te zien via de website Verbeter de Kaart.
Om de Terugmelding API in te bouwen in uw eigen applicatie, moet u deze registreren en een API key aanvragen. Het aanvragen van een API key kan via dit aanmeldformulier.
Voor meer informatie over de Terugmelding API kunt u terecht op de site van het Geoforum of PDOK.nl.