Wij zijn telefonisch niet of beperkt bereikbaar vanwege een netwerkstoring. Wij werken hard aan een oplossing om de storing zo snel mogelijk te verhelpen.
In dit bericht leest u de laatste stand van zaken over de markt voor particuliere woninghypotheken.
Vanaf 2021 komen minder woningen in handen van particuliere investeerders. Overheidsmaatregelen om koopstarters meer kans te geven lijken te werken.
Hoeveel nieuwbouwwoningen zijn er? Welk type eigenaar heeft welk type woning? En waar staan ze? Het Kadaster bracht het in kaart.
Zijn er nog voldoende betaalbare koopwoningen beschikbaar voor middeninkomens? We onderzochten het voor de Discussiedagen Sociale Huisvesting van Platform31.
Waar kun je als koopstarter nog een woning kopen? En hoeveel moet je dan verdienen voor je hypotheek? Wij onderzochten het.
Voor wie is het crisis op de woningmarkt? Wij onderzochten de toegankelijkheid voor verschillende typen kopers tussen 2017 en 2021.
In januari 2025 waren de prijzen van bestaande koopwoningen gemiddeld 11,5% hoger dan in januari 2024.
Door een storing is onze klantenservice telefonisch niet of minder goed bereikbaar.
In april 2025 waren de prijzen van bestaande koopwoningen ruim 10% hoger dan een jaar eerder.
Investeerders verkochten veel meer woningen dan zij kochten. U leest er alles over in ons Kwartaalbericht Investeerders.
In dit bericht leest u de laatste stand van zaken over de markt voor particuliere woninghypotheken.
In december 2024 waren de prijzen van bestaande koopwoningen gemiddeld 10,9% hoger dan in december 2023. Een kleinere stijging dan in de 4 maanden daarvoor.