LV-WOZ en LV-BAG tijdelijk niet beschikbaar

Datum en tijd:

Status: Uitgevoerd

Op donderdag 19 maart van 20.30 tot 21.30 uur zijn de LV-WOZ en LV-BAG tijdelijk niet beschikbaar. We voeren dan onderhoud uit. De meeste producten van de LV-WOZ en LV-BAG blijven beschikbaar. Het onderhoud heeft wel invloed op de volgende producten:

Mutatielevering Bronhouders en Massale bevraging LV-WOZ

Het is tijdens het onderhoud niet mogelijk om nieuwe berichten in te sturen. Het aanleveren van een bericht zal resulteren in een Http-foutmelding. Doordat deze diensten gebruik maken van ebMS zal uw systeem uw bericht automatisch opnieuw aanbieden. Na afloop van het onderhoud wordt uw bericht alsnog verwerkt. Hiervoor hoeft u niets te doen. 

Berichten die ontvangen zijn voor de start van het onderhoud worden verwerkt zoals u van ons gewend bent. Uitgaande berichten zoals foutmeldingen en antwoordberichten ontvangt u wel pas na afloop van het onderhoud. 

Digilevering LV-BAG en LV-WOZ

Tijdens het onderhoud zullen er geen berichten via Digilevering worden gestuurd. De berichten worden opgespaard en na afloop alsnog verstuurd. Afnemers hoeven hiervoor niets te doen.